LUXXUM HI-eSCR (100-120 koní)

Luxxum HI-eSCR (100-120 koní) CASE IH

Výkonný, komfortný, efektívny...

... NOVÝ LUXXUM HI-ESCR!

Niektoré veci robia prácu tak jednoduchú, že sa možno čudujete, ako ste sa bez nich mohli niekedy obísť. Hľadáte traktor, ktorý bude presne ako tieto veci? Maximálny výkon pri akejkoľvek pracovnej operácii a zaručene najnižšia spotreba paliva vo svojej triede na trhu.

Perfektná manévrovateľnosť, vyššia úroveň komfortu a výborná viditeľnosť z kabíny traktora ako žiadny iný traktor v tejto kategórii, ktorý sme kedy vyrobili. Poľnohospodári požadujú čoraz väčšiu úroveň komfortu a intuitívne ovládanie všetkých dôležitých funkcií aj u menších modelových radov.

CASE IH sa snaží počúvať želania poľnohospodárov, a preto uvádza na trh úplne novú prémiovú modelový rad traktorov LUXXUM. Nový LUXXUM jednoducho žiari vo všetkých parametroch.

VÝKONNÝ MOTOR

LUXXUM HI-eSCR (100-120 koní) - CASE IH

Rovnako ako u ostatných modelových radov, tak aj u traktorov LUXXUM nájdete pod kapotou vysoko účinné a šetrné motory od sesterskej spoločnosti FTP. Všetky modely sú osadené štvorvalcovými motormi s objemom 3,4 litra, ktoré spĺňajú prísnu emisnú normu STAGE IV. Motory zaručujú maximálnu krútiaci moment a najnižšiu spotrebu paliva pri všetkých pracovných operáciách, či 'už traktor používate pre ťažké poľné práce alebo v doprave. Pri práci s vývodovým hriadeľom iste oceníte širokú variantu otáčok 540, 540E, 1000 a 1000E už v štandarde. Využitie režimu ECO Vám navyše zaručí nižšiu spotrebu paliva pri množstve pracovných operácií.

ÚČINNÁ PREVODOVKA

LUXXUM HI-eSCR (100-120 koní) - CASE IH

Všetky traktory modelovej rady LUXXUM majú v štandardnej výbave novú automaticky radenú prevodovku s 32x32 rýchlosťami, ktorá je typická pre traktory vyšších modelových radov. K dispozícii máte štvorstupňový powershift radený pod záťažou bez použitia spojky medzi jednotlivými prevodovými stupňami. Bezkonkurenčne hladká a plynulá zmena smeru jazdy navyše umožňuje naprogramovať prevodové stupne pre daný smer jazdy, na ktorý sa automaticky zaradí pri reverzácii a späť. Automatické radenie pre cestnú režim sa jednoducho aktivuje stlačením tlačidla na lakťovej opierke Multicontroller a Vaša jazda je tak naozaj bezstarostná. Zošliapnite plynový pedál a nechajte samotný traktor radiť medzi všetkými prevodovými stupňami a rozsahy, on už sa sám rozbehne z miesta až na maximálnu rýchlosť jazdy 40 km / hod.

VYLADENÝ DIZAJN

LUXXUM HI-eSCR (100-120 koní) - CASE IH

Keď sa pozriete na nový LUXXUM, uvidíte traktor, ktorý je od samého začiatku navrhnutý tak, aby Vám prinášal radosť z každodennej práce. Nielen, že dobre vyzerá, ale v každom detaile nájdete určitý prvok, ktorý Vám prácu spríjemní a zjednoduší. Vďaka skvelému pomeru výkonu a hmotnosti, výbornej manévrovateľnosti a malému polomeru otáčania sa traktor hodí pre všetky poľné práce, ako aj do dopravy.Kompaktné rozmery traktora sa využijú najmä pri práci s čelným nakladačom v úzkych a nízkych stajniach. Iste oceníte výbornú viditeľnosť z pracovnej oblasti vodiča, ktorú zaručuje tvarované čelné sklo a veľké strešné okno. Nové LED pracovné osvetlenie Vám zabezpečí maximálnu viditeľnosť aj pri práci v noci.

VYSOKÝ VÝKON

LUXXUM HI-eSCR (100-120 koní) - CASE IH

Konštrukcia traktora LUXXUM je navrhnutá tak, aby zvládala aj tie najnáročnejšie pracovné operácie, pri ktorých je traktor maximálne zaťažený. Zadný trojbodový záves kategórie II je schopný zdvihnúť náradie s hmotnosťou až 5 560 kg a ak chcete traktor agregovať napríklad s čelnou kosačkou, máte k dispozícii predný záves, ktorý zdvihne náradie s hmotnosťou 2 tony. Plynulému spúšťanie a zdvíhanie pracovných nástrojov pomáha hydraulický systém, ktorý je v základnej špecifikácii otvorený a umožňuje prietok oleja 80 l/min, ktorý môže byť navýšený až na 100 l/min pri výbave traktora s uzavretým hydraulickým systémom.

KOMOFORTNÁ KABÍNA

LUXXUM HI-eSCR (100-120 koní) - CASE IH

Kabína nového traktora LUXXUM je navrhnutá tak, aby poskytovala obsluhe maximálny komfort pri dlhých pracovných dňoch. Je to zaručené logickým usporiadaním pracovných prvkov, ktoré máte na dosah ruky. V kabíne nájdete aj ovládacie prvky typické pre výkonnejšie modelové rady. Najpodstatnejšie zmenou, na ktoré inžinieri od CASE IH zapracovali, je umiestnenie lakťovej opierky Multicontroller do kabíny traktora, vďaka ktorej tak máte ovládanie celého stroja pod jedným palcom.Vybrať si môžete z množstva rôznych variantov sedačiek obsluhy. K zvýšeniu komfortu obsluhy napomáha tiež odpružená predná náprava a celkové odpruženie kabíny. Pri práci s čelným nakladačom iste oceníte ergonomicky tvarované čelné sklo, ktoré zaručuje excelentné výhľad do všetkých strán. Spojením všetkých týchto vlastností tak vznikla kabína, z ktorej sa Vám ani po dlhom a náročnom dni nebude chcieť von.

ZARUČENE EFEKTÍVNY

LUXXUM HI-eSCR (100-120 koní) - CASE IH

Maximálna precíznosť pri práci s traktorom Vám zaručí použitie navigačných systémov. Aj keď sa LUXXUM radí do kategórie traktorov s výkonom nad 100 koní, môže byť už z továrne vybavený prípravou na navigáciu. Práve takto obratný traktor spoločne s navigačným systémom sa dokonale hodí pre pracovné operácie ako je napríklad ošetrovanie porastov, pri ktorom je požadovaná maximálna precíznosť a presnosť a čo najnižšie poškodenie porastov. K väčšej efektivite prispieva použitie ISOBUS kategórie II. Vďaka ISOBUS systému máte v traktore jeden monitor, cez ktorý dokážete nastaviť a ovládať všetky dôležité funkcie pracovného stroja.

DOKONALÝ PRI PRÁCI S ČELNÝM NAKLADAČOM

LUXXUM HI-eSCR (100-120 koní) - CASE IH

Nový modelový rad LUXXUM je ako stvorený pre prácu s čelným nakladačom LRZ od značky CASE IH. K maximálnej výkonnosti prispieva výkonný hydraulický systém s prietokom až 100 l / min a nová robustná odpružená predná náprava. V závislosti od modelu čelného nakladača tak dokážete zdvihnúť náklad do výšky až 3,8 metrov s hmotnosťou takmer 2,5 tony. Keď k tomu pridáte plynulú zmenu smeru jazdy, ovládanie hydraulických funkcií a tlačidlo spojky umiestnené na lakťovej opierke Multicontroller spoločne s veľkým strešným oknom a tvarovaným čelným sklom, tak už nemáte čo dodať.

Luxxum CASE IH katalog

PROSPEKT

PDF na stiahnutie

KONTAKTUJTE NÁS

Radi vám pomôžeme
s výberom konkrétneho modelu

Traktory CASE IH | Agrobon Zvolen

TRAKTORY

Zobraziť všetky modelové rady

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password