QUANTUM V / N / F / CL (75 - 107 koní)

OPRAVDOVÝ SPECIÁL

NOVÝ QUANTUM V / N / F / CL

Značka CASE IH uvádza pre rok 2017 na trh novú generáciu modelového radu QUANTUM, ktorá je pre poľnohospodárov dostupná v troch verziách s označením V / N / F. Tieto traktory sú podľa jednotlivých verzií (V - vinárske, N - pre vinice s väčším rozponom, F - sadovnícku) dostupné v šírke od 1063 mm až po 1382 mm tak, aby ste sa s nimi bez problémov vmestili do medziriadkov vo viniciach, sadoch alebo chmeľniciach. Hoci sú tieto traktory na pohľad malé, poskytujú taký výkon a silu, ktorú by ste u konkurenčných značiek len ťažko hľadali. Pohodlne sa usaďte a vyskúšajte nový QUANTUM. Vyskúšajte traktor, ktorý je skutočným špeciálom.

Quantum V/N/F/CL (75 - 107 koní) |CASE IH | Agrobon Zvolen

Traktory Quantum sú k dispozícii vo štyroch rôznych verziách a presne vyhovujú potrebám a požiadavkám všetkých poľnohospodárov, sadárov a vinárov:

Quantum V |CASE IH | Agrobon Zvolen

Quantum V

Modely V majú šírku 1063 mm a sú navrhnuté tak, aby perfektne zodpovedali bežné šírke riadku na väčšine viníc a spĺňali náročné požiadavky dnešných pestovateľov vína. Sú to traktory vyrobené pre jednoduché a ľahké plnenie úloh ako je napr. práca s postrekovačom.

Quantum N |CASE IH | Agrobon Zvolen

Quantum N

Modely N sa pri šírke 1228 mm so štandardnými pneumatikami 320/85 R24 hodí veľmi dobre pre všetky činnosti, pri ktorých je dôležitá šírka menšia ako 1,3 m. Ak potrebujete úzky traktor, pozrite sa, čo vám môže ponúknuť Quantum N.

Quantum F |CASE IH | Agrobon Zvolen

Quantum F

Modely F disponujú šírkou 1382 mm, preto spĺňajú požiadavky sadárov na traktor pre väčšinu sadov. Ich konštrukčné prevedenie zodpovedá požiadavkám ovocinárskeho segmentu od vysokého hydraulického prietoku až po pohon oboch náprav už v štandarde.

Quantum CL |CASE IH | Agrobon Zvolen

Quantum CL

Nový prírastok v modelovom rade Quantum. Modely CL sú navrhnuté tak, aby rozšírili výhody traktorov Quantum pre ďalšie segmenty. pri šírke 1567 mm sú vhodné pre rozsiahlejšie škálu úloh na poli pri zachovaní kľúčových vlastností, pre ktoré sú traktory Quantum tak dobre známe. S nízko položeným ťažiskom majú zaistenú stabilitu pri práci na svahoch alebo s nakladačom.

1) Rozmery závisí na zadných pneumatikách
Quantum | CASE IH | Agrobon Zvolen

HOSPODÁRNE MOTORY

QUANTUM V / N / F / CL (75 - 107 koní) | CASE IH | Agrobon Zvolen

Srdcom traktorov tejto modelovej rady sú štvorvalcové motory od sesterskej spoločnosti FPT Industrial s objemom 3,4 l. Motory sú vybavené modernou technológiou s chladením recirkulovaných výfukových plynov (CEGR) a dieselovým oxidačným katalyzátorom s filtrom pevných častíc (DOC). Vďaka použitiu týchto systémov dochádza k splneniu prísne emisné normy. Traktory Quantum nepoužívajú žiadne DEF / AdBlue. Tieto výkonné a spoľahlivé motory poskytujú dostatočný výkon, aby ste mohli bez problémov zvládať všetky pracovné operácie aj s tým najťažším pracovným náradím. Vďaka premyslenému dizajnu a koncepcii traktora máte zaručený bezproblémový prístup ku všetkým dôležitým miestam. Servisný interval pre výmenu oleja je u značky CASE IH obvyklých 600 prevádzkových hodín, vďaka tomu môžete svoj traktor naplno využívať a nemusíte sa obávať zbytočných prestojov.

PRIESTRANNÁ KABÍNA S AKTÍVNYM SYSTÉMOM VENTILÁCIE

QUANTUM V / N / F / CL (75 - 107 koní) | CASE IH | Agrobon Zvolen

Kabína traktorov QUANTUM je ako stvorená pre prácu aj počas tých najdlhších pracovných dní, pretože ponúka obsluhe maximálny komfort a pohodlie. Keď sa posadíte do komfortného sedadla vodiča, tak vedľa seba máte toľko priestoru, ktorý by ste u takto malého traktora len ťažko očakávali. Všetky ovládacie prvky potrebné pre riadenie traktora máte logicky rozmiestnené vedľa seba na bočných paneloch. Nové modely navyše vynikajú unikátnym systémom prepínateľné filtrácie vzduchu. Pri bežných pracovných operáciách prechádza nasávaný vzduch cez dva filtre, kedy dochádza k zachyteniu prachových častíc, keď napríklad vykonávate chemickú ochranu viníc, tak môžete systém jednoducho prepnúť na vyššiu úroveň, aby nasávaný vzduch prechádzal do kabíny cez štyri filtre. Tým máte zaručené, že dôjde k zachyteniu chemicky škodlivých látok a Vy tak nie ste nijako ohrození na svojom zdraví.

UNIVERZÁLNA PREVODOVKA

QUANTUM V / N / F / CL (75 - 107 koní) | CASE IH | Agrobon Zvolen

V štandarde sú traktory QUANTUM vybavené prevodovkou Synchro Schuttle, ktorá poskytuje štyri prevodové stupne so štyrmi rozsahy. Ak žiadate viac, tak si na želanie môžete traktor vybaviť až 12 prevodovými stupňami s plazivými rýchlosťami alebo si zvoliť prevodovku Powershift, ktorá Vám zaručí celkom 44 prevodových stupňov spoločne s plazivými rýchlosťami. Pri radení v kopcovitom teréne s ťažkým nákladom iste oceníte tlačidlo PowerClutch, vďaka ktorému nemusíte používať spojkový pedál a radenie sa tak stáva plynulejším. Prevodovka traktorov QUANTUM je tak úplne univerzálne a flexibilné.

ZVLÁDNE VŠETKY ÚLOHY

QUANTUM V / N / F / CL (75 - 107 koní) | CASE IH | Agrobon Zvolen

Špeciálne traktory QUANTUM sú vo viniciach, chmeľniciach a sadoch ako doma, ale tieto traktory sa vďaka svojim malým rozmerom perfektne hodí aj do oblasti komunálnej sféry, napr. Pre údržbu chodníkov a verejného priestranstva. Rovnako dobre sa tiež využijú napríklad pre údržbu golfových ihrísk, pretože v kombinácii s plavenia pneu a vďaka svojej nízkej hmotnosti nijako nepoškodzujú trávny porast. Štandardne sú traktory vybavené zadným vývodovým hriadeľom s otáčkami 540 a 540E, ak chcete zvýšiť potenciál svojho stroja, môžete ho dovybaviť vývodovým hriadeľom s otáčkami 1000 ot / min. Aj takto malý traktor disponuje neuveriteľnou zdvíhacie kapacitou zadného trojbodového závesu, ktorá činí neuveriteľných 2 600 kg. Pre maximálne využitie stroja môže byť QUANTUM vybavený aj prednou vývodovým hriadeľom a predným trojbodovým závesom, tak máte k dispozícii všestranne využiteľný traktor.

Quantum V / N / F / CL - katalog | CASE IH | Agrobon Zvolen

PROSPEKT

PDF na stiahnutie

Kontakt | Agrobon Zvolen

KONTAKTUJTE NÁS

Radi vám pomôžeme
s výberom konkrétneho modelu

Traktory Case IH | Agrobon Zvolen

TRAKTORY

Zobraziť všetky modelové rady

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password