LB a LB XL - LIS NA VEĽKÉ HRANATÉ BALÍKY

PRE PERFEKTNE ZLISOVANÉ BALÍKY. LISY LB a LB XL.

V roku 2017 prichádza na trh značka CASE IH v segmente zberovej techniky s novou generáciou celosvetovo úspešného lisu na veľké hranaté balíky LB a LB XL. Nová generácia lisov vyniká svojim novým dizajnom, vylepšeným systémom rezania, lisovania a ďalšími technickými vylepšeniami. Lisy od firmy CASE IH sú prvotnou voľbou tých poľnohospodárov, ktorí požadujú perfektnú kvalitu zozbieraného materiálu, vysoký denný výkon a maximálnu spoľahlivosť lisovacej súpravy.

LB a LB XL - LIS NA VEĽKÉ HRANATÉ BALÍKY | CASE IH | Agrobon Zvolen

ŠIROKÁ PONUKA PRE KAŽDÉHO

LB 436 lis na hranaté balíky | CASE IH | Agrobon Zvolen

Zo širokej ponuky lisov si vyberie každý, pretože sme si vedomí, že každý poľnohospodár má svoje špecifické podmienky pre hospodárenie a samotnú úrodu. Jednotlivé modely sa preto ponúkajú s lisovacou komorou s veľkosťou 80x70 cm (model 324), 80x90 cm (model 334), 120x70cm (model 424XL) až po najčastejšie využívanú lisovaciu komoru s rozmermi 120x90 cm. Táto lisovacia komora je dostupná iba pri modeli 434 XL, ktorý predstavuje v segmente lisov na hranaté balíky absolútnu špičku. Lisy sú typické pre svoju vysokú rýchlosť zberača a barana, vďaka ktorej možno dosiahnuť vysokých denných výkonov. Na viazanie sa používa osvedčený a spoľahlivý dvojitý uzlovač. Pre zaistenie vyššej spoľahlivosti môžete lis dovybaviť tlakovým ofukovaním uzlovačov. Len tak máte zaručené, že nemusíte pri údržbe lisu stráviť veľa času a môžete ho využiť efektívne - lisovaním. Modely s možnosťou rezania zozbieraného materiálu disponujú maximálne 29 nožmi u lisu 434XL. Kvalitne narezaná a zlisovaná hmota je základom pre zaistenie špičkového krmiva pre váš dobytok.

VYŠŠIA ZBRENÁ KAPACITA

LB4 XL| CASE IH | Agrobon Zvolen

Nové lisy LB XL na hranaté balíky posúvajú kapacitu zberu slamy a sena o kus ďalej, pretože vynikajú vyššou zbernou kapacitou a lepším utužením balíka ako predchádzajúce generácie. Lisy LB XL sú skonštruované pre vysoké denné pracovné nasadenie v tých najnáročnejších pracovných podmienkach, preto pri vývoji došlo k zosilneniu konštrukcie rámu a samotnému predĺženiu lisovacej komory, ktorá je teraz dlhšia o 80 cm. Vďaka predĺženiu lisovacej komory je tak zaručený vyšší objem zlisovaných balíkov, ktorý sa prejaví predovšetkým pri následnom zvoze balíkov (viac hmoty v balíku zaručuje celkovo nižší počet zlisovaných balíkov pre následný zvoz).

ISOBUS

ISOBUS | CASE IH | Agrobon Zvolen

Vďaka kompatibilite pomocou systému ISOBUS triedy tri, dochádza k prepojeniu funkcií traktora a samotného lisu CASE IH. Systém si sám riadi súpravu podľa aktuálnych podmienok na poli, pričom sa zohľadňuje predovšetkým pracovná rýchlosť traktora, ktorá je daná množstvom zbieranej hmoty v riadku. Len vďaka tomuto systému máte zaručenú bezstarostnú prácu bez únavy, pretože systém si sám kontroluje samotné plnenie i následné lisovanie. Množstvo zlisovaných balíkov rovnako ako ich sušinu alebo váhu môžete pohodlne sledovať na monitore AFS 700 Pro vo vašom traktore.

Nech si už zvolíte akýkoľvek model z našej ponuky, všetky lisy na hranaté balíky CASE IH zaručujú perfektne tvarované a utužené balíky bez ohľadu na to, či lisujeme slamu, seno alebo senáž.

LB a LB XL - lisy na hranaté balíky - prospekt | CASE IH | Agrobon Zvolen

PROSPEKT

PDF na stiahnutie

Agrobon Zvolen - kontaktný formulár

KONTAKTUJTE NÁS

Radi vám pomôžeme
s výberom konkrétneho modelu

Case IH - lisy | Agrobon Zvolen

LISY

Zobraziť všetky modelové rady

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password