VESTRUM CVXDrive (100 - 130 koní)

ELEGÁN PRE KAŽDÚ FARMU

NOVÝ VESTRUM CVXDrive

Dnes je už preč doba, kedy sa poľnohospodári v tejto triede uspokojili s traktorom s mechanickým ovládaním a nízkou úrovňou komfortu. Nie je lepšie stráviť pracovný deň v traktore, ktorý ponúka príjemné pracovné prostredie a vysoký komfort? VESTRUM CVXDrive v sebe kombinuje traktor s rozmermi blízko traktora LUXXUM s komfortom, možnosťami výbavy, plynulou prevodovkou a inovatívnymi prvkami, ktoré poznáme napr. z traktora OPTUM CVXDrive.

Vestrum | CASE IH | Agrobon Zvolen

PRE RADOSŤ Z PRÁCE

Vestrum - kabína| CASE IH | Agrobon Zvolen

Vaše najobľúbenejšie miesto

Plnohodnotná priestranná kabína so štyrmi stĺpikmi je dôležitá pre poľnohospodárov, ktorí chcú svoj traktor často agregovať s čelným nakladačom. Kabína môže byť na želanie vybavená štyrmi rôznymi paketmi výbavy vrátane balíka v najvyššej možnej špecifikácii s koženým červeno-šedým sedadlom s automatickým pružením podľa jazdnej situácie, odvetrávaním, vyhrievaním alebo naklápaním hlavovej opierky. Ovládanie traktora je prevzaté z traktorov vyšších modelových radov, kabína je vybavená plnohodnotnou lakťovou opierkou Multicontroller s joystickom pre ovládanie jednotlivých hydraulických okruhov alebo tlačidlami pre zmenu smeru jazdy. Pre jednoduché ovládanie závesných strojov je traktor vybavený systémom ISO BUS a technológiou súvraťovej automatiky HMC II.

PREVODOVKA

Vestrum| CASE IH | Agrobon Zvolen

Pre maximálny pôžitok z jazdy

Traktory VERSUM CVXDrive sú k dispozícii len s tou najľahšie ovládateľnou prevodovkou na trhu, ktorú u traktorov CASE IH predstavuje plynulá prevodovka CVXDrive. Prevodovka ponúka dosiahnutie maximálnej rýchlosti jazdy 40 km/hod pri znížených otáčkach motora v režime ECO čím dochádza k viditeľnej úspore paliva, plazivé rýchlosti, ktoré využijete napríklad pri špeciálnom pracovnom nasadený, dosahuje VERSUM CVXDrive už od 30 m/hod.

UNIVERZÁLNOSŤ

Vestrum | CASE IH | Agrobon Zvolen

Splní všetko, čo od neho očakávate

Zadný trojbodový záves ponúka zdvíhaciu silu až 5 600 kg. Pri agregácii traktora so závesným strojom v prednom trojbodovom závese môžete využiť zdvíhaciu kapacitu až 2 250 kg. Pre agregáciu so strojmi poháňanými cez vývodový hriadeľ si možno vybrať z troch variantov zadného vývodového hriadeľa, v štandarde je traktor vybavený 540/1000 ot/min, na želanie potom 540/540E/1000 ot/min, popr. 540/1000E/1000 ot/min. Predné PTO je potom vo variante jedno rýchlostného hriadeľa vo variante 1000 ot/min. Pre výborné ťahové vlastnosti možno traktor osadiť širokými pneumatikami o rozmere 600/65 R38 na zadnej náprave.

MOTOR

Vestrum  - polnohospodárská technika | CASE IH | Agrobon Zvolen

Výkon v kompaktnom balíčku

Modelový rad traktora VESTRUM CVXDrive zahŕňa štyri modely s menovitým výkonom od 100 do 130 koní, maximálny výkon najvýkonnejšieho modelu VESTRUM CVXDrive 130 činí 140 koní. Traktory sú vybavené štvorvalcovými motormi s objemom 4,5 litra spĺňajúce emisnú normu STAGE V dosiahnutím patentovanej technológie selektívnej katalytickej redukcie Hi-ESCR 2. Maximálneho krútiaceho momentu 630 Nm je možné dosiahnuť už pri veľmi nízkych otáčkach motora 1300 ot/min pri modeli VESTRUM 130 CVXDrive. Palivová nádrž ponúka objem 180 l a na AdBlue je k dispozícii dostatočných 19 l, manažment voľnobežných otáčok a systém riadenia produktivity APM zaistí potrebné zníženie spotreby paliva a minimálnu nutnosť doplňovania paliva v priebehu pracovného dňa. Servisný interval motora je 600 hodín.

Vestrum - prospekt | CASE IH | Agrobon Zvolen

PROSPEKT

PDF na stiahnutie

Agrobon Zvolen - kontakt

KONTAKTUJTE NÁS

Radi vám pomôžeme
s výberom konkrétneho modelu

Case IH - traktory | Agrobon Zvolen

TRAKTORY

Zobraziť všetky modelové rady

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password