Lisy CASE IH

Lisy CASE IH sú tu pre tých, ktorí žiadajú od zberu úrody viac a chcú ju posunúť na vyššiu úroveň.

Lisy | CASE IH | Agrobon Zvolen

RB - PEVNÁ KOMORA

Ak hľadáte ideálneho pomocníka na lisovanie slamy, sena alebo senáže a nemáte vysoké požiadavky, tak je tu pre Vás ako stvorený modelový rad lisov CASE IH s pevnou komorou RB. Lis RB s pevnou komorou predstavuje profesionálny lis, ktorý dokáže posunúť váš zber oveľa vyššie, než tomu bolo doposiaľ. Tento lis sa navyše vyznačuje priaznivou obstarávacou cenou, a aj keď sa jedná po technickej stránke o jednoduchý lis, má Vám zaručene čo ponúknuť.

RB - VARIABILNÁ KOMORA

Nová generácia zberacích lisov CASE IH RB 455 a RB 465 s variabilnou lisovacou komorou pomáhajú poľnohospodárom dosahovať vysokú produktivitu práce, sú schopné zabezpečiť rýchly a efektívny zber úrody.

Z ponuky je možné vybrať modely so zberným ústrojenstvom šírky až 2,30 m a rotačným vkladacím ústrojenstvom s rezaním alebo bez neho. Celý proces utvárania balíka - od 1,25 m až do priemeru balíka 1,8 m - možno ovládať a sledovať pomocou prevádzkového monitora z miesta obsluhy traktora. V lisovacej komore s tvarovacími valcami a nekonečnými pásmi sa tvoria balíky vynikajúceho tvaru, hustoty a kvality. Plne automatizovaná tvorba balíka pomocou jednoduchého ovládania elektronického prevádzkového monitora.

LB a LB XL - LIS NA VEĽKÉ HRANATÉ BALÍKY

V roku 2017 prichádza na trh značka CASE IH v segmente zberovej techniky s novou generáciou celosvetovo úspešného lisu na veľké hranaté balíky LB a LB XL. Nová generácia lisov vyniká svojim novým dizajnom, vylepšeným systémom rezania, lisovania a ďalšími technickými vylepšeniami. Lisy od firmy CASE IH sú prvotnou voľbou tých poľnohospodárov, ktorí požadujú perfektnú kvalitu zozbieraného materiálu, vysoký denný výkon a maximálnu spoľahlivosť lisovacej súpravy.

Lisy CASE IH - prospekt na stiahnutie| Agrobon Zvolen

PROSPEKT

PDF na stiahnutie

Kontakt Agrobon Zvolen

KONTAKTUJTE NÁS

Radi vám pomôžeme
s výberom konkrétneho modelu

Stroje CASE IH | Agrobon Zvolen

CASE IH

Zobraziť všetky produkty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password