FARMALL A (55 - 115 koní)

Farmall 55 - 75 A | CASE IH | Agrobon Zvolen

Farmall 55 - 75 A

Farmall 85 - 115 A | CASE IH | Agrobon Zvolen

Farmall 85 - 115 A

NEZABUDNUTEĽNÁ LEGENDA. FARMALL A.

FARMALL A. Traktor, ktorý píše svoju úspešnú históriu už desiatky rokov. Tento modelový rad sa skvele hodí pre všetky práce na súkromných farmách a pre komunálne použitie. Aj keď sa jedná o malé traktory, tak i napriek tomu sú schopné poskytnutia užívateľom dostačujúci výkon a príjemné pracovné prostredie. Farmall A predstavuje najmenšie a najjednoduchšie prevedenie z celého modelového radu traktorov Farmall. Hoci sa tieto traktory nechvália veľkou elektronickou a technologickou prepracovanosťou ako väčšie modely traktorov CASE IH, aj napriek tomu ponúka poľnohospodárom, ktorí hľadajú traktor v tejto kategórii, všetko potrebné, čo sa od tohto traktora žiada. Farmall A tak predstavuje vhodný traktor do všetkých oblastí komunálnej sféry, traktor pre údržbu obcí, výkonného pomocníka na rodinnej farmy so zmiešaným zameraním alebo traktor, ktorý sa vďaka svojim rozmerom ideálne hodí pre prácu v živočíšnej výrobe.

Farmall A (55 - 115 koní) | CASE IH | Agrobon Zvolen

MOTOR S VEĽKÝM VÝKONOM

Farmall A| CASE IH | Agrobon Zvolen

Farmall A v sebe skrýva účinné a rokmi overené motory od sesterskej spoločnosti FPT Industrial. Na výber máte zo siedmych modelov s výkonom od 55 do 115 koní. Pod kapotou týchto kompaktných traktorov sa skrývajú trojvalcové modely o objemu 2,9 l (platí pre modely 55 - 75 A) a štvorvalcové motory s objemom 3,4 l (modely 85 - 115 A), ktoré im zaručujú dostatočný výkon pre zvládanie všetkých pracovných operácií. Motory sú navyše vybavené vysokotlakovým vstrekovaním paliva Common Rail s turbodúchadlom a chladičom stlačeného vzduchu.Vďaka týmto systémom máte zaručenú nízku spotrebu paliva, ktorá činí len 211 g / kWh, maximálny krútiaci moment 457 Nm pri znížených otáčkach motora (iba 1 500 ot / min) a predovšetkým zníženú hlučnosť, ktorá sa kladne prejaví pri celodennej práci so strojom.

EFEKTÍVNA A ÚČINNÁ PREVODOVKA

Farmall A| CASE IH | Agrobon Zvolen

Prevodovky sú navrhnuté tak, aby boli predovšetkým spoľahlivé a veľmi úsporné. Navyše si môžete zvoliť takú prevodovku, ktorá bude presne zodpovedať vašim pracovným požiadavkám a potrebám. V závislosti na zvolenej prevodovke si môžete vybrať traktor s rýchlosťou 30 alebo 40 km/h. K dispozícii sú prevodovky 12x12 s mechanickou reverzáciou a radením pod zaťažením alebo komfortné 12x12 s reverzáciou Powershuttle. Pre jednoduché ovládanie je reverzácie umiestnená na stĺpiku riadenia.Štandardný vývodový hriadeľ má rýchlosť 540 ot./min s pojazdovou závislosťou a na želanie 540 / 540E alebo 540/1 000 ot./min.

ZARUČENE KOMFORTNÁ KABÍNA

Farmall kabína | CASE IH | Agrobon Zvolen

Kabína traktorov Farmall A je navrhnutá tak, aby obsluhám poskytovala dostatočné pohodlie pri práci. Všetky ovládacie prvky sú logicky usporiadané, aby vám zaručili bezproblémové ovládanie všetkých dôležitých funkcií traktora. K dispozícii máte priestornú kabínu, pohodlné látkové sedadlo, ktoré môže byť na želanie vybavené vzduchovým odpružením, sedadlo pre spolujazdca, veľké presklené dvere a okno pre skvelý výhľad do všetkých strán.Pre pohodlnú prácu s čelným nakladačom možno traktor vybaviť joystickom pre ovládanie, ktorý je umiestnený na pravej strane opierky.

DOSTATOČNÝ VÝKON PRE KAŽDÚ PRÁCU

Farmall A  - polnohospodárská technika | CASE IH | Agrobon Zvolen

Vďaka kompaktným rozmerom iste oceníte, že sa s traktorom dostanete do každého priestoru - predovšetkým do stajní, ktoré majú nízke pôdorysy. V kombinácii s čelným nakladačom navyše získate z traktora maximum všestrannosti a navyše zvýšite jeho celoročné využitie. Navyše čelné nakladače LRZ od značky CASE IH vynikajú zdvíhacou silou až 2 540 kg, takže bez problémov zdvihnete aj ten najťažší náklad. Maximálna zdvíhacia sila zadného TBZ je 3 565 kg. Traktor disponuje hydraulickým čerpadlom s prietokom oleja 50 l / min a samostatným čerpadlom riadenia s kapacitou 29 l / min. Až 3 mechanické rozvádzače a až 2 mechanické stredové rozvádzače. Ovládanie zadného TBZ je pomocou mechanickej silovej regulácie.

Farmall 55 - 75 A - Katalog | CASE IH | Agrobon Zvolen

PROSPEKT

Farmall 55 - 75 A

Farmall A - Prospekt | CASE IH | Agrobon Zvolen

PROSPEKT

Farmall 85 - 115 A

Agrobon Zvolen - kontaktný formulár

KONTAKTUJTE NÁS

Radi vám pomôžeme
s výberom konkrétneho modelu

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password