MAXXUM HI-eSCR (115-175 koní)

MAXIMÁLNE VŠESTRANNÝ

NOVÝ MAXXUM HI-ESCR

Už viac ako dvadsať rokov pomáhajú traktory CASE IH MAXXUM poľnohospodárom po celom svete pri zvládaní každodenných pracovných operácií na poli, v doprave alebo na farme v živočíšnej výrobe. Poľnohospodári však stále viac požadujú vyššiu úroveň komfortu, dbajú na jednoduché ovládanie a hľadajú traktory, ktoré budú plne univerzálne a zvládnu tak všetky práce na farme. CASE IH preto pre rok 2018 uvádza na trh inovované traktory modelové rady MAXXUM, ktoré sú k dostaniu v troch verziách MAXXUM, MAXXUM ActiveDrive 8 a MAXXUM CVXDrive s výkonom od 115 do 175 koní. Nové modely sú charakteristické svojou maximálnou všestrannosťou, vysokým výkonom, kompaktnými rozmermi, ktoré traktorom zaručujú perfektnú manévrovateľnosť a na prvý pohľad sú od predchádzajúcej generácie rozoznateľné svojím prepracovaným dizajnom, ktorý novej generácii dodáva mladší a agresívnejší vzhľad.

Maxxum | CASE IH | Agrobon Zvolen
Maxxum | CASE IH | Agrobon Zvolen

MAXXUM

5 modelov od 115 do 145 koní
s prevodovkou ActiveDrive 4

Vybavenie štandardných modelov Maxxum zodpovedá po všetkých stránkach technologickej úrovni a požiadavkám modernej doby. Používatelia profitujú z štvorstupňovej prevodovky ActiveDrive 4 s 16F / 16R rýchlosťami s maximálnou pojazdovou rýchlosťou 40 km / h, komfortné kabíny a až štyroch mechanicky ovládaných vonkajších okruhov hydrauliky. Tieto jednoduché, perfektne funkčné stroje predstavujú vedome úspornú investíciu, pri zachovaní schopnosti zvládnuť prácu rovnakého rozsahu ako ostatné modely v sortimente.

Maxxum multicontroler | CASE IH | Agrobon Zvolen

MAXXUM MULTICONTROLLER

5 modelov od 115 do 145 koní
s prevodovkou ActiveDrive 8

Modely Maxxum Multicontroller zvyšujú produktivitu traktora i obsluhy zásluhou jednoduchého ovládania pomocou lakťovej opierky Multicontroller, ktorá umožňuje ovládanie radu funkcií stlačením jediného tlačidla. Intuitívne ovládanie je charakteristický rys všetkých traktorov Case IH, ktorý zvyšuje produktivitu a výkonnosť. Teraz, s novú osemstupňovou prevodovkou s 24F / 24R rýchlosťami ActiveDrive 8 s automatickým radením, sa modely Maxxum Multicontroller ovládajú ešte ľahšie.

Maxxum CVX | CASE IH | Agrobon Zvolen

MAXXUM CVX

5 modelov od 115 do 145 koní
s plynulou prevodovkou CVXDrive

Case IH je jedným z inovátorov v technológii prevodoviek s plynulou zmenovú prevodového pomeru CVX. Jej implementácia v traktoroch zaisťuje špičkovú výkonnosť a intuitívne ovládanie. Prevodovku CVXDrive dokáže bez problémov ovládať skúsený aj menej skúsený vodič stroja. S novou vlajkovou loďou tejto rady, traktorom Maxxum 150 CVX, je teraz k dispozícii aj šesťvalec s prevodovkou CVX.

KVALITNÉ MOTORY

Maxxum - motor| CASE IH | Agrobon Zvolen

Všetky tri verzie novej modelového radu MAXXUM sú vybavené špičkovými motormi sesterskej spoločnosti FTP, ktoré sú charakteristické svojou hospodárnosťou a vyšším výstupným výkonom s technológiou HI-ESCR. Modely MAXXUM a MAXXUM CVX 115-145 sú vybavené štvorvalcovými motormi s objemom 4,5 litra s výkonom od 115 do 175 koní. Naopak vlajkové lode modelov MAXXUM a MAXXUM MULTICONTROLLER 150 sú vybavené šesťvalcovými motormi s objemom 6,7 litra. Všetky modely spĺňajú prísnu emisnú normu TIER IV, ktorá je dosiahnutá aj bez použitia filtra pevných častíc DFP a recirkulácie spalín EGR.

ŠIROKÁ PONUKA PREVODOVÉHO ÚSTROJENSTVA

Maxxum| CASE IH | Agrobon Zvolen

Nový modelový rad MAXXUM ponúka poľnohospodárom možnosť vybrať si medzi tromi verziami prevodoviek. Modely MAXXUM a MAXXUM MULTICONTROLLER sú v štandarde vybavené prevodovkou 17x16 s štvorstupňovým PowerShift vo verzii 40 km / hod ECO. V rámci voliteľnej výbavy si môžete zvoliť prevodovku 32x32 s štvorstupňovým PowerShift a plazivými prevodmi. Prémiové modely MAXXUM CVX sú ponúkané so štvorstupňovou prevodovku s technológiou dvojitej spojky DKT s plynulou zmenou prevodového pomeru, ktorá je dostupná vo verzii 40 km / hod ECO s funkciou Active-Stop.

NOVÁ PREVODOVKA ACTIVE DRIVE 8

Maxxum kabína | CASE IH | Agrobon Zvolen

Novinkou v oblasti prevodového ústrojenstva je pre rok 2018 prevodovka zvaná ActiveDrive 8. Tá ponúka osem stupňov plne radených pod zaťažením v každej z troch skupín. Dohromady má tak užívateľ k dispozícii 24 rýchlostí vpred i vzad. V prípade plazivých rýchlostí potom 48x48 rychlostí.Každá z troch skupín je špeciálne navrhnutá pre špecifické pracovné nasadenie. Skupina 1 pokrýva pracovnú rýchlosť až do 10,2 km / h a je určená pre pomalší ťahovo náročné práce. Pre 90% všetkých poľných prác je určená 2. skupina, v ktorej traktor pracuje pri plnom zaťažení bez straty krútiaceho momentu medzi rýchlosťami 4,3 až 18,1 km / h. Pri práci v doprave sa využíva pracovné skupiny 3 a maximálna rýchlosť jazdy 40 km / h dosahuje traktor pri znížených otáčkach motora 1680 1 / min. Rýchlosti jednotlivých skupín sa vzájomne prekrývajú, aby bol zaručený plynulý prechod medzi nimi.

DYNAMICKÝ DIZAJN

Maxxum  - polnohospodárská technika | CASE IH | Agrobon Zvolen

Už na prvý pohľad spoznáte nový Maxxum od predchádzajúcej generácie vďaka novému dizajnu, ktorý traktor výrazne osviežil. Nový dizajn svetiel, nová kabína a ostré krivky kapoty robia z Maxxumu traktor, ktorý Vám bude každý závidieť, a za ktorým sa určite každý obzrie. Čelné sklo je teraz jednotné a v kombinácii s veľkým strešným oknom ponúka perfektnú viditeľnosť pri práci s čelným nakladačom. Rovnako ako pri modeloch PUMA a OPTUM, tak aj u novej generácie traktorov MAXXUM nájdeme nový dizajn strechy, ktorý dokáže pojať až 8 LED pracovných svetiel pre zaručenie maximálnu viditeľnosti pri práci v noci a za sťažených svetelných podmienok v uhle 360 ° stupňov.

VYSOKÝ KOMFORT VODIČA

Maxxum traktor | CASE IH | Agrobon Zvolen

Nová kabína zaručuje obsluhe maximálne pohodlie a komfort pri celodennom pracovnom nasadení. Nový a zdokonalený systém odpruženia prednej nápravy a malý polomer otáčania ponúka výborný jazdný komfort a skvelé jazdné vlastnosti. Na výber je celý rad rôznych variant sedačiek vodiča. Od sedačky Deluxe so vzduchovým odpružením až po sedačku Dual Motion, ktorá zabezpečí perfektnú podperu chrbta. Kožená sedačka Maximo Evolution s aktívnym odpružením, integrovaným vyhrievaním a ventiláciou poskytuje unikátny komfort v traktoroch MAXXUM Multicontroller a MAXXUM CVX. Výkonnostný monitor pre sledovanie všetkých dôležitých prevádzkových dát traktora je umiestnený v pravom stĺpiku A a je kombinovateľný s dotykovým displejom AFS Pro 700.

EŠTE VIAC PRODUKTÍVNY

Maxxum | CASE IH | Agrobon Zvolen

Modely traktorov MAXXUM Multicontroller a MAXXUM CVX ponúka možnosť využitia nového úvraťového systému HMC II, ktorý bol vyvinutý pre zjednodušenie činnosti vodiča traktora pri otáčaní súpravy na úvrati. Každý krok môže byť zaznamenaný v závislosti na čase alebo prejdenej vzdialenosti. MAXXUM Multicontroller a MAXXUM CVX môžu byť navyše už z továrne vybavené prípravou na automatické satelitné riadenie AccuGuide, ktoré s využitím korekčného signálu RTK ponúka maximálnu precíznosť navádzania pri akejkoľvek pracovnej operácii a pomáha Vám tak eliminovať zbytočné prejazdy po poli.

OBRATNÝ PRI PRÁCI S ČELNÝM NAKLADAČOM

Maxxum | CASE IH | Agrobon Zvolen

Všetky modely modelového radu MAXXUM sú už z továrne dostupné s prípravou pre čelný nakladač. Tým je zaručené ešte väčšie využitie traktora počas celého roka. Navyše v kombinácii s veľkým čelným sklom máte zaručenú maximálnu viditeľnosť na čelný nakladač a na pracovnú oblasť. Veľký uhol natočenia kolies až 43 ° a malý polomer otáčania iba 5,5 metra robia z traktora mimoriadne obratný a univerzálny stroj.

Maxxum - prospekt | CASE IH | Agrobon Zvolen

PROSPEKT

PDF na stiahnutie

Agrobon Zvolen - kontaktný formulár

KONTAKTUJTE NÁS

Radi vám pomôžeme
s výberom konkrétneho modelu

Case IH - traktory | Agrobon Zvolen

TRAKTORY

Zobraziť všetky modelové rady

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password