Traktory | CASE IH | Agrobon Zvolen

Traktory CASE IH

Značka CASE IH sa zaoberá potrebami poľnohospodárov už od roku 1842. Od tej doby vyvíja techniku, ktorá dokonale spĺňa požiadavky zákazníkov. Vďaka svojmu dlhoročnému vývoju dokáže CASE IH ponúknuť to pravé riešenie pre Vašu farmu.

Traktory | CASE IH | Agrobon Zvolen

QUANTUM N / V / F / CL (65-105 koní)

MALÝ NAVONOK, VEĽKÝ VO VNÚTRI

Vyskúšajte maximálnu spoľahlivosť a komfort traktorov CASE IH v tom najmenšom prevedení. Špeciálny modelový rad traktorov pre vykonávanie tých najšpecifickejších pracovných operácií ako sú práce v sadoch, chmeľniciach a viniciach. Aj keď sú tieto traktory svojim dizajnom navonok malé, tak v sebe ukrývajú maximálny výkon, ktorý je zaručený vďaka prenosu výkonu cez štvorvalcový motor od sesterskej spoločnosti FPT objemom 3,4 l. Môžete si vybrať z troch dostupných verzií - V / N / F / CL.

FARMALL A (50 - 114 koní)

SKVELÝ PRE KOMUNÁL AJ ŽIVOČÍŠNU VÝROBU

Traktor, ktorý píše svoju úspešnú históriu už desiatky rokov. Tento modelový rad ponúka traktory s výkonom od 50 do 114 koní, ktoré sa skvele hodí pre všetky práce na súkromných farmách a pre komunálne použitie. Aj keď sa jedná o malé traktory, tak i napriek tomu sú schopné poskytnúť užívateľom dostačujúci výkon a príjemné pracovné prostredie.

FARMALL C (58- 114 koní)

KOMPAKTNÝ A VÝKONNÝ POMOCNÍK

Úplne nový modelový rad Farmall má hlboké korene v histórii značky CASE IH - silné a univerzálne traktory od roku 1923. Dnes je u tejto modelovej rady stále kladený dôraz na kompaktnosť, ľahké riadenie, jednoduché ovládanie a skvelý pomer výkonu k hmotnosti, ktorý ponúka veľký rad možností pre využitie.

LUXXUM HI-eSCR (100-120 koní)

POZNAJTE PRÉMIOVÝ TRAKTOR - NOVÝ LUXXUM HI-eSCR

Niektoré veci robia prácu tak jednoduchú, že sa možno čudujete, ako ste sa bez nich mohli niekedy obísť. Hľadáte traktor, ktorý bude presne ako tieto veci? Maximálny výkon pri akejkoľvek pracovnej operácii a zaručene najnižšia spotreba paliva vo svojej triede na trhu.

VESTRUM CVXDrive (100 - 130 koní)

ELEGÁN PRE KAŽDÚ FARMU - NOVÝ VESTRUM CVXDrive

Nový modelový rad traktorov v sebe spája traktor s kompaktnými rozmermi s technológiou a úrovňou komfortu v kabíne, ktorú by ste očakávali u traktorov vyšších výkonových radov. Traktory Vestrum CVXDrive sú vybavené motormi spĺňajúce najnovšiu emisnú normu STAGE V s technológiou Hi-ESCR 2 s celkovo 13 patentmi a veľmi obľúbenou plynulou prevodovkou CVX pre dosiahnutie maximálneho pôžitku z jazdy.

MAXXUM HI-eSCR (115-175 koní)

POĽNOHOSPODÁRSTVO JE ZRAZU JEDNODUCHŠIE

Nikdy ste nemali väčší výber
Či už ste poľnohospodár alebo podnikateľ v službách, veríme, že cítite hrdosť k svojej práci a záleží vám na tom, ako vaše podnikanie vnímajú ostatní. Pri zachovaní ľahkej ovládateľnosti a jednoduchosti sú traktory Maxxum najštýlovejším traktory strednej triedy, aké firma CASE IH kedy vyrábala. Prajeme si, aby vám bolo cťou s traktormi Maxxum pracovať.

OPTUM CVX HI-eSCR (250 - 313 koní)

OPTIMÁLNE RIEŠENIE NA DOSAH RUKY

Optum CVX vytvára úplne novú kategroii traktorov CASE IH, ktorá sa výkonom i váhou radí úplne presne medzi modelmi Puma a Magnum. Dostupné sú modely Optum 270 CVX a Optum 300 CVX, u ktorých už názov vypovedá o použití osvedčenej plynulej prevodovky CVX. Motor, využívajúci na splnenie emisnej normy Stage IV / T4 final iba technológiu Hi-ESCR, dosahuje výkonov od 288 do 313 koní.

MAGNUM AFS Connect (280 - 435 koní)

ZAŽITE VIAC SLOBODY

Nová generácia vysoko výkonných poľných ťahačov MAGNUM AFS ConnectTM v sebe spája traktor, ktorý prináša novú úroveň komfortu, telematiky, správy dát a rozsiahlych prvkov výbavy do kategórie traktorov s výkonom nad 300 koní. Nový MAGNUM AFS ConnectTM je zameraný na individualizáciu vodiča a jeho ovládanie v každom kroku.

QUADTRAC HI-eSCR (350-692 koní)

NAJSILNEJŠÍ TRAKTOR NA SVETE

Ak hľadáte traktor, ktorý je synonymom pre maximálnu produktivitu, spoľahlivosť, komfort a výkonnosť, tak hľadáte práve originálny štvorpásový traktor QUADTRAC. Nová generácia traktorov je vybavená technológiou HI-eSCR, ktorá zaručí maximálny výkon pri zníženej spotrebe paliva. Najsilnejší traktor na trhu, bezkonkurenčný pásový podvozok, najväčšia kabína na trhu so štvorbodovým odpružením a nízkou hladinou hlučnosti, jednoduché ovládanie stroja vďaka Multicontrolleru, pracovné LED osvetlenie a mnohé ďalšie. Spoznajte svet pásových traktorov, spoznajte QUADTRAC.

Traktory CASE IH | Agrobon Zvolen

PROSPEKT

PDF na stiahnutie

Kontakt Agrobon Zvolen

KONTAKTUJTE NÁS

Radi vám pomôžeme
s výberom konkrétneho modelu

Case IH historický traktor | Agrobon Zvolen

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password