FARMLIFT 525 - 935

Farmlift | CASE IH | Agrobon Zvolen

MODELY, KTORÉ ZODVIHNÚ KAŽDÉ BREMENO

Case IH bol vždy dodávateľom zariadení vyhovujúceho potrebám takmer všetkých typov poľnohospodárov a rad teleskopických manipulátorov Farmlift pokračuje v tejto tradícii. tam, kde má byť zrno naložené, balíky presunuté alebo manipulované s hnojom, tam prináša teleskopické manipulátory radu Case IH Farmlift tie rovnakej kvality, ktoré od firmy Case IH môžete očakávať v oblasti traktorov a zberových strojov. Manipulátory Case IH Farmlift zastanú každú prácu vyžadujúcu manipuláciu s materiálom na vašej farme. Rad manipulátorov Case IH Farmlift číta šesť modelov sa zdvíhacie kapacitou od 2 500kg do 4 200kg a maximálnou výškou zdvihu až 9,1 m. Manipulátory Case IH Farmlift sú hodné značky Case IH a nesú tie isté charakteristické znaky, ktoré môžete nájsť na každom stroji Case IH ako sú robustnosť, spoľahlivosť a komfort v spojení s vysokým výkonom, rýchlosťou a hybnosťou.

OPTIMALIZOVANÝ VÝKON

Farmlift| CASE IH | Agrobon Zvolen

Pohonné ústrojenstvo je skonštruované pre presný a optimalizovaný prenos výkonu. Výnimočne výkonný s nízkou spotrebou paliva v štandardnej výbave všetkých teleskopických manipulátorov Farmlift. To dokazuje aj najmenší model Farmlift 525 s hydrostatickou prevodovkou a hydrogenerátorom o výkone 80 l / min. Ďalšie modely Farmliftu sú vybavené Powershiftovými prevodovkami 4x3. Najvýkonnejšie modely Farmlift radu 635 a 742 sú vybavené prevodovkami 6x3 s možnosťou automatického radenia Autoshift. Reverzácia pod zaťažením Powershuttle je u všetkých modelov štandardnou výbavou a uľahčuje manévrovateľnosť a manipuláciu v úzkych priestoroch.

VYSOKÝ VÝKON VŽDY, KEĎ TO POTREBUJETE

Farmlift| CASE IH | Agrobon Zvolen

Každá pohonná jednotka je navrhnutá pre maximálny výkon. Výkony motora v rozmedzí od 74 koní, ktorý poháňa kompaktný model Farmlift 525 až po výkon motora 129 koní (maximálny výkon 143 koní), ktorý poháňa modely Farmlift 635 a 742 a vždy budete mať výkon, ktorý potrebujete pre manipuláciu. Všetky model nad 110 koní poháňa osvedčený štvorvalcový motor, ktorý plní emisnú normu Tier IIIB pomocou osvedčeného systému SCR.

Farmlift - katalog | CASE IH | Agrobon Zvolen

PROSPEKT

PDF na stiahnutie

Agrobon Zvolen - kontaktný formulár

KONTAKTUJTE NÁS

Radi vám pomôžeme
s výberom konkrétneho modelu

Case IH - traktory | Agrobon Zvolen

CASE IH

Zobraziť všetky produkty

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password