FARMALL C (58 - 114 koní)

Farmall 55 - 75 C  | CASE IH | Agrobon Zvolen

Farmall 55 - 75 C

Farmall 85 - 115 C  | CASE IH | Agrobon Zvolen

Farmall 85 - 115 C

KOMPAKTNÝ A VÝKONNÝ POMOCNÍK. NOVÝ FARMAL C.

Charakteristické pre historicky prvý traktory Farmall bola spoľahlivosť a univerzálnosť, ktoré pomohli rýchlej expanzii traktorov a dosiahnutiu úspechov hneď po ich prvom uvedení na trh v roku 1922. V tejto tradícii pokračuje Case IH aj modelom Farmall C, ktorý bol od základu zdokonalený, aby sa stal ideálnym strojom pre prácu s čelným nakladačom, v hospodárskych budovách - vďaka nízkej výške a na farmách so živočíšnou výrobou vôbec. Vďaka pevnej konštrukcii je tiež vhodný pre iné farmárska použitia, ako je pestovanie zeleniny a špeciálnych plodín. Uplatnenie hravo nájde aj v komunálnych službách.

Sortiment Farmall C dopĺňa existujúci rad traktorov, a to v modeloch 55 C, 65 C, 75 C, 85 C, 95 C, 105 C a 115 C s výkonom 55, 65, 75, 85, 95, 105 a 115 koní.

Farmall C | CASE IH | Agrobon Zvolen

MOTOR

Farmall C| CASE IH | Agrobon Zvolen

Motory modelov FARMALL 55 C, 65 C, 75 C, 85 C, 95 C, 105 C a 115 C sú 4 valcové s objemom 3,2 litra. Spoľahlivá robustná konštrukcia bloku z konštrukčnej liatiny pre poľnohospodárske aplikácie. Mechanické vstrekovanie paliva pomocou rotačného vstrekovacieho čerpadla Bosch. Motory sú vybavené krížovými hlavami s vnútorným EGR, ktoré plnia prísnu emisnú normu TIER 3A. Všetky modely sú vybavené turbodúchadlom a medzichladičom. Objem palivovej nádrže je 90 litrov pre dlhé pracovné dni. Motor disponuje až 35% nárastom krútiaceho momentu pre vysoké zaťaženie. Vzduchový filter so systémom odsávania (znečisťujúce látky / prachové častice sú oddeľované chladiacim ventilátorom).

PREVODOVKA

Farmall C| CASE IH | Agrobon Zvolen

V ponuke je široká škála prevodových ústrojenstiev. Synchronizovaná reverzácia smeru jazdy umožňuje ľahké otáčanie. Power Shuttle je k dispozícii na želanie pre všetky modely prevodoviek. Reverzácie je umiestnená na stĺpiku riadenia = ľahká dostupnosť a vysoká produktivita z dôvodu zmeny smeru bez nutnosti šlapania na spojkový pedál. Dostupné možnosti radenia: 12 x 12 Synchro Shuttle, 12 x 12 Power Shuttle, 20 x 20 Synchro Shuttle, 20 x 20 Power Shuttle.

HYDRAULICKÝ SYSTÉM, ZADNÉ TBZ A VÝVODOVÝ HRIADEĽ

Farmall C | CASE IH | Agrobon Zvolen

Hydraulické čerpadlo s kapacitou 48 l / min (Hi-flow 64 l / min) a samostatné čerpadlo riadenia s kapacitou 28 alebo Hi-flow 37 l / min. Joystick rozvádzačov vonkajších okruhov umožňuje ovládať 2 rozvádzača súčasne. Univerzálnosť: Stredový rozvádzač vonkajších okruhov pre ovládanie prídavných aplikácií (nakladač, predné TBZ ...) s joystickom rozvádzačov vonkajších okruhov pre súčasné ovládanie 2 rozvádzačov. Ovládanie zadného TBZ je pomocou mechanickej silovej regulácie (MDC) alebo na želanie pomocou elektrickej silovej regulácie (EDC). Maximálna nosnosť na guľových koncovkách je 3810 kg. Farmall C tiež ponúka vynikajúci výhľad na zadný trojbodový záves a hydraulické spojky. Vývodový hriadeľ je dvojrýchlostný 540, 540E a so závislosťou na pojazde.

KABÍNA

Farmall C - kabína | CASE IH | Agrobon Zvolen

Kabína bola vyvinutá pre prácu s nakladačom. Pri vývoji bol kladený dôraz na výhľad a ergonómiou ovládania nakladača ako aj celého traktora. Panoramatický strešný panel pre výborné a pohodlné ovládanie čelného nakladača. Farmall C ponúka presklenú plochu 5,2 m². 6 stĺpikov kabíny s bočnými a zadnými oknami pre prirodzenú recirkuláciu vzduchu a dobrý výhľad všetkými smermi.

Do široka otvárateľné bočné dvere umožňujú dokonalý nástup / výstup z oboch strán. Sklopný stĺpik riadenia a panel prístrojov pomocou pedálu pre rýchle nastavenie pohodlia. K dispozícii je sklopné sedadlo spolujazdca bez obmedzenia pri nastupovaní. Vzduch je rozvádzaný v kabíne prostredníctvom 10 výdychov, ktoré sú umiestnené na prednom paneli. K dispozícii je autorádio montované z výrobného závodu s pripojením na iPod a 2 reproduktory v zadnej časti strešného panela.

Farmall C - katalog | CASE IH | Agrobon Zvolen

PROSPEKT

PDF na stiahnutie

Agrobon Zvolen - kontaktný formulár

KONTAKTUJTE NÁS

Radi vám pomôžeme
s výberom konkrétneho modelu

Case IH - traktory | Agrobon Zvolen

TRAKTORY

Zobraziť všetky modelové rady

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password